Opakuj, to nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się firma zajmująca się ochroną, zabezpieczaniem przedmiotów, budynków, sprzętów, maszyn, mostów przed czynnikami zewnętrznymi! Niezależnie od ich kształtu, rozmiaru i lokalizacji! Nasz unikalny produkt sprawdza się w takich branżach, jak żegluga, podróże, lotnictwo, wysyłka, budownictwo itp. Stosowana w tym celu folia termokurczliwa jest mocna, elastyczna a przy tym odporna na wszelkie warunki atmosferyczne i promienie UV. Coraz więcej klientów docenia jej właściwości, praktyczne zastosowania a przede wszystkim relatywnie niską cenę. Wierzymy, że i Państwo docenią jej właściwości i dołączą do grona zadowolonych klientów! Co więcej, na każdym opakowanym i transportowanym przedmiocie może być logotyp Państwa firmy! Dzięki temu zabezpieczony, zapakowany przedmiot nadal może służyć, jako reklama Państwa organizacji! Jest to rewelacyjny pomysł w przypadku przedmiotów większych, kontenerów, maszyn budowlanych, pojazdów.Pakowanie wielkogabarytowe w folię termokurczliwą - pakowanie i przewożenie bez ograniczeń - pakowanie dużych przedmiotów, pakowanie do transportu, pakowanie samochodów, pakowanie łodzi, pakowanie maszyn, pakowanie morskie. Oferujemy bardzo bogaty zakres usług, sprzedaż materiałów termokurczliwych, sprzedaż urządzeń, usługę pakowania, dlatego też zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą dostępną w zakładce Usługi.

 

 

Pakowanie Termokurczliwe - kaptury termokurczliwe na wymiar - kaptury termokurczliwe na zamowienie pod wymiar. SprawdŸ nas.

Opakuj to pakowanie nietypowych kształtów, gabarytów - niezależnie od ich kształtu, rozmiaru i lokalizacji - pakowanie do transportu, pakowanie kontenerów, maszyn, pakowanie modułów; kaptury termokurczliwe na zamowienie (pod wymiar).

 

 


 

 

Cechy wyróżniające pakowanie termokurczliwe spośród innych metod pakowania:

  • usługi wykonywane na miejscu u klienta, przy większych zamówieniach dojazd gratis
  • Pełna mobilność - dojazd do klienta 24h / dobę
  • Estetyka wyglądu zapakowanych produktów , towarów
  • Ochrona gabarytów przed promieniowaniem UV, wiatrem, pyłem, deszczem, kurzem, piachem itp.
  • Możliwość zapewnienia wentylacji wewnątrz zapakowanego produktu
  • Pakowanie niestandardowe- nietypowy kształt, rozmiar gabarytów

 

Firma pakująca OPAKUJ - pakowanie termokurczliwe i przewożenie bez ograniczeń - pakowanie dużych przedmiotów, pakowanie w folię termokurczliwą, pakowanie do transportu, pakowanie kontenerów, pakowanie samochodów, pakowanie łodzi, pakowanie maszyn, pakowanie schodów ruchomych do centrum chandlowego, pakowanie morskie. Pakowanie Termokurczliwe - duże kaptury termokurczliwe na wymiar - kaptury termokurczliwe na zamowienie pod wymiar. SprawdŸ nas.

 

 

 

 

 

 

Zabezpieczanie łodzi na zimę tańsze niż jej zimowanie!

Pakowanie termokurczliwe to także alternatywa do zimowania łodzi i jachtów.

 

 

Techniki zabezpieczania łodzi i jachtów:

 

 


 

 

 

 

 

 

 

Ochrona środowiska

 

Recykling Jesteśmy świadomi, że folia termokurczliwa jest produktem jednorazowego użytku i po jej zużyciu najprawdopodobniej wyląduje w koszu. Chcielibyśmy tego uniknąć, nie jest to w końcu produkt przyjazny środowisku. W związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa zupełnie nowe, praktyczne rozwiązanie. Do każdego zamówienia powyżej 250m2 folii otrzymają Państwo worek, do którego można przełożyć folię z opakowanego przedmiotu. Paczka będzie posiadała numer do kuriera oraz adres zwrotny do nas, my z kolei przekażemy folię do recyklingu. W ten sposób Państwo zyskują czas, a także świadomie dysponują posiadanymi zasobami.

 

 

 

 

 

 

Ochrona przyrody

 

Jedną z nowszych, świadczonych przez nas usług, jest ochrona mostów podczas ich renowacji. Folia termokurczliwa zapobiega zatruciu wody, zmniejsza ilość oparów, środków chemicznych przedostających się do otoczenia. Ta forma ochrony znacznie zmniejsza szkodliwość procesu, jakim jest renowacja mostu.

 

 

- - - - -