24h/dobę

7 dni w tygodniu

(+48 ) 536 252 262

biuro@opakuj.com

Marynarska 14A

Warszawa

Top
 

O firmie

Profesjonalnie, dokładnie i terminowo na rynku od 2012 roku!

O NAS

Jesteśmy fachowcami w pakowaniu wielkobagarytowym i znamy się na swojej pracy jak mało kto.

Folia termokurczliwa nie ma przed nami tajemnic a w naszej firmie potrafimy ją ciąć na milion wymiarów. Niezależnie od tego, czy chcesz pakować samolot, pociąg, zabezpieczyć budynek lub inne obiekty, trafiłeś do właściwej firmy.

Działamy na rynku od 2012 roku i od pierwszych miesięcy istnienia Opakuj.com zaufało nam już wiele firm.

Na zlecenie firmy Adampol spakowaliśmy kilkanaście autobusów niezbędnych na Mistrzostwach w Rosji. Spakowane przez nas pociągi dojeżdżały bezpiecznie na targi branżowe do wielu miast Europy a firma Climatic zleciła nam pakowanie specjalistycznych modułów szpitalnych i z tego projektu jesteśmy wyjątkowo dumni.

Współpracujemy zarówno z dużymi firmami jak i małymi. Doradzamy fachowo niezależnie od wielkości zlecenia.

Specjalizujemy się w pakowaniu materiałów z branży

Zbrojeniowej

Motoryzacyjnej

Budowlanej

Nietypowych obiektów przeznaczonych do transportu

Energetycznej

Żeglarskiej

Lotniczej

Pakowanie Termokurczliwe - kaptury termokurczliwe na wymiar - kaptury termokurczliwe na zamówienie na wymiar.

Zabezpieczamy budynki, sprzęt, maszyny, mosty przed czynnikami zewnętrznymi! Niezależnie od ich kształtu, rozmiaru i lokalizacji! Nasz unikalny produkt sprawdza się w takich branżach, jak żegluga, podróże, lotnictwo, wysyłka, budownictwo itp. Stosowana w tym celu folia termokurczliwa jest mocna, elastyczna a przy tym odporna na wszelkie warunki atmosferyczne i promienie UV. Coraz więcej klientów docenia jej właściwości, praktyczne zastosowania a przede wszystkim relatywnie niską cenę.

Możemy umieścić na każdym opakowanym i transportowanym przedmiocie logotyp Państwa firmy! Dzięki temu zabezpieczony, zapakowany przedmiot nadal może służyć, jako reklama Państwa organizacji! Jest to rewelacyjny pomysł w przypadku przedmiotów większych, kontenerów, maszyn budowlanych czy pojazdów. Pakowanie wielkogabarytowe w folię termokurczliwą – pakowanie i przewożenie bez ograniczeń – pakowanie dużych przedmiotów, pakowanie do transportu, pakowanie samochodów, pakowanie łodzi, pakowanie maszyn, pakowanie morskie. Oferujemy bardzo bogaty zakres usług, sprzedaż materiałów termokurczliwych, sprzedaż urządzeń, usługę pakowania. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontakt z Nami. Zadzwoń, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.