24h/dobę

7 dni w tygodniu

(+48 ) 536 252 262

biuro@opakuj.com

Marynarska 14A

Warszawa

Top

DLACZEGO WARTO ROZWAŻYĆ FOLIĘ TERMOKURCZLIWĄ?

Tradycyjnie większość klientów pyta o folię termokurczliwą w białym kolorze do zabezpieczenia rusztowań, jest to opłacalne, szeroko dostępne i zapewnia dużo światła przez folię, więc dlaczego czarna folia termokurczliwa staje się bardziej popularna?

Podobnie jak w przypadku opakowań z nadrukiem popularność nietypowych i unikalnych produktów znacznie rośnie ze względu na zatłoczony rynek w branży budowlanej. Czarna folia termokurczliwa stanowi okazję do „zróżnicowania” i uzyskania przewagi nad konkurencją.

KILKA RZECZY DO ROZWAŻENIA:

Chociaż czarna folia termokurczliwa może być opłacalnym rozwiązaniem dla twojego projektu, jest kilka rzeczy do rozważenia przed JEJ zakupem. Produkt nie jest tak szeroko dostępny, jak jego biały odpowiednik, chociaż biała folia jest dostępna w prawie każdym pożądanym rozmiarze, opcje są ograniczone przy zakupie specjalistycznego produktu, takiego jak czarna folia termokurczliwa. Opakuj.com może zapewnić pełną usługę instalacji dla czarnego opakowania po uprzednim omówieniu projektu i koncepcji. 

Share
No Comments
Add Comment
Name*
Email*
Website