24h/dobę

7 dni w tygodniu

(+48 ) 536 252 262

biuro@opakuj.com

Marynarska 14A

Warszawa

Top

DO CZEGO WYKORZYSTUJE SIĘ FOLIĘ DRUKOWANĄ?

Siatka z nadrukiem przeznaczona do pakowania obiektów wielkogabarytowych to materiał, który został specjalnie zaprojektowany do drukowania. Jest nieco cięższy niż standardowa folia i ma grubszy filament, aby lepiej przystosować nadruk na powierzchni folii nadruk. Jest dostępny tylko w kolorze białym, ale można na nim wydrukować dowolny kolor tła. Występuje w różnych długościach i szerokościach i jest dostępny zarówno jako materiał trudnopalny, jak i standardowy. 

Drukowanie na siatce zależy w dużej mierze od umiejętności specjalisty od nadruków wielkopowierzchniowych jak również od technicznego zaawansowania samej drukarki oraz konieczności posiadania odpowiedniego specjalistycznego sprzętu.

Jednymi z pierwszych firm, które zaczęły stosować folię drukowaną, były firmy zabezpieczające rusztowania wysokościowe w celu zabezpieczenia obiektu na którym trwają prace. Z biegiem czasu również firmy z innych branż zaczęły wykorzystywać folię nadrukowaną w celu wykorzystania tego materiału do promocji swoich firm. 

Dostarczamy drukowaną folię wielu firmom z różnych dziedzin, w tym; wykonawcom budowlanym, klubom sportowym do zabezpieczenia obiektów sportowych czy firmom eventowym  zabezpieczającym instalacje artystyczne.

Share
No Comments
Add Comment
Name*
Email*
Website