Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
CONTACTS
opakuj.com to...

Ekspercka wiedza
i bogate doświadczenie

Folia termokurczliwa daje nieskończone możliwości. Warunkiem jest posiadanie wiedzy i odpowiednich umiejętności. W nasze firmie przez 12 lat istnienia na rynku zrealizowaliśmy już wiele różnych projektów, dzięki czemu potrafimy ciąć folię na wiele sposobów. Nie ograniczamy się, szukamy rozwiązań.

Obejrzyj
01
Elastyczność

Pakowanie wielkogabarytowe bez względu na
kształt i masę.

02
Bezpieczeństwo

Zabezpieczenie do transportu oraz przed czynnikami atmosferycznymi.

03
Jakość

Wykorzystanie wysokiej jakości folii termokurczliwej, wieloletnie doświadczenie.

Pakowanie wielkogabarytowe

Nieważne co chcesz zapakować

Chcesz zapakować samolot, pociąg, budynek lub inne wielkogabarytowe obiekty?  Jesteś we właściwym miejscu. Zabezpieczymy je przed czynnikami zewnętrznymi oraz zapakujemy je do transportu i dostarczymy w wybrane miejsce. Niezależnie od ich kształtu, rozmiaru i lokalizacji! Stosowana w tym celu folia termokurczliwa jest mocna, elastyczna, a przy tym odporna na wszelkie warunki atmosferyczne i promienie UV. Na opakowanym przedmiocie umieścimy logotyp twojej firmy – wyróżnij się z tłumu, daj się zauważyć!

Potrzebujesz materiałów termokurczliwych lub urządzeń specjalistycznych? Sprawdź nasze produkty.

Jakie usługi świadczymy?

• Pakowanie wielkogabarytowe
• Transport
• Sprzedaż materiałów termokurczliwych i urządzeńOpakujemy i przewieziemy każdy produkt - bez względu na gabaryt i tworzywo. Wieloletnie doświadczenie zapewnia nam elastyczność.

Napisz do nas
Jak pracujemy?

Wykorzystujemy właściwości termokurczliwe folii polietylenowej, która pod wpływem temperatury kurczy się i ciasno przywiera do opakowywanego przedmiotu, zapewniając mu szczelność i ochronę. W ten sposób utrzymujemy towary w czystości i chronimy je przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi. Tak zapakowany produkt jest gotowy do przewiezienia czy też przezimowania.

Napisz do nas
Dla kogo pracujemy?

Pakowanie termokurczliwe sprawdza się w praktycznie każdej branży. Co więcej, pozwala zaoszczędzić nawet kilkanaście tysięcy złotych! Stanowi skuteczne zabezpieczenie wszystkich nietypowych gabarytów.

• Ochrona rusztowań, łodzi, mostów, hal budowlanych
• Składowanie dóbr na powietrzu
• Magazynowanie
• Transport

Zobacz nasze realizacje