Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
CONTACTS

Jakie przyjmujemy zlecenia?

Nie mamy ograniczeń, jeżeli jest coś do przewiezienia bądź opakowania jesteśmy w stanie to zrobić. Budynki, żurawie budowlane, samochody i inne pojazdy mechaniczne, konstrukcje budowlane, rusztowania, łodzie, przyczepy kempingowe, przedmioty wielkogabarytowe wymagające zabezpieczenia do transportu lub zabezpieczenia przed warunkami atmosferycznymi.

metoda

Pakowania wielkogabarytowego

Wykorzystujemy właściwości termokurczliwe folii polietylenowej, która pod wpływem temperatury kurczy się i ciasno przywiera do opakowywanego przedmiotu. Pakowanie foli termokurczliwą jest szczelne i chroni przed warunkami atmosferycznymi.

Utrzymuje zapakowane towary w czystości i dodatkowo chroni przed promieniowaniem UV. Nie ma ograniczeń wielkościowych. Jesteśmy w stanie zabezpieczyć na czas transportu, magazynowania czy trwania prac budowlanych i innych, każdy gabaryt- od maszyn rolniczych, przemysłowych , silosów, łodzi po mosty, konstrukcje budowlane oraz całe budynki.

Zobacz video
usługi

Co możemy zaproponować?

Pakowanie termokurczliwe sprawdza się w praktycznie każdej branży, nie tylko w przemyśle. Co więcej, pozwala zaoszczędzić nawet kilkanaście tysięcy złotych! Stanowi skuteczne zabezpieczenie przed zanieczyszczeniami, warunkami atmosferycznymi, przed źle przygotowanym transportem! A ponadto tworzy komfortowe warunki pracy, przyjazne dla pracowników i otoczenia.

Pakowanie nietypowych kształtów, gabarytów – pakowanie do transportu, pakowanie kontenerów, maszyn, pakowanie modułów; kaptury termokurczliwe na zamowienie.

Żegluga

Folia termokurczliwa jest często stosowana w żegludze. Ktoś, kto już nabył jachty, łodzie często nie zastanawia się nawet nad ich przechowywaniem. Tymczasem nasze rozwiązanie pozwala na skuteczne zabezpieczanie łodzi, na zimowanie jachtów, na magazynowanie żaglówek. Każdy posiadacz sprzętu morskiego powinien zaopatrzyć się w folię termokurczliwą. Kupując drogi sprzęt, należy przemyśleć jego przechowywanie. Dlatego też nasze usługi dedykujemy przede wszystkim osobom, które nie mają gdzie przezimować łodzi, dla których zimowanie sprzętu morskiego jest problematyczne. Co więcej, nie można zapomnieć o transporcie. Zdarzały się przypadki zarysowania, czy zniszczenia łodzi, dlatego też proponujemy bezpieczny, kompleksowy transport łodzi. Osoby posiadające tego typu sprzęt powinny wiedzieć, że zabezpieczenia łodzi folię termokurczliwą są bardzo skuteczne a przy tym niedrogie.

Podróże

Podróżowanie, to czynność lubiana przez wszystkich naszych klientów. Wielu z nich posiada nowoczesne, zaawansowane kampery, przyczepy, samochody kempingowe, o które niestety nie dba dostatecznie. A to błąd, bowiem nieodpowiednia ochrona tych zaawansowanych środków komunikacji skutkuje nie tylko ich powolnym niszczeniem, ale także zmniejszeniem walorów estetycznych.? My ze swojej strony chcemy pokazać, że folia termokurczliwa sprawdzi się również w tym przypadku. Zarówno posiadaczom zwykłych przyczep, jak i kamperów chcemy zaproponować sposób na magazynowanie samochodów kempingowych. Jest to skuteczny, niedrogi a przy tym wizualnie atrakcyjny sposób na zabezpieczanie samochodów kempingowych. Niezwykłą zaletą naszej folii termokurczliwej jest również brak konieczności posiadania dodatkowego miejsca. Magazynowanie przyczep, magazynowanie kamperów w ten sposób może odbywać się na wolnym powietrzu, bowiem folia skutecznie chroni przez wpływem czynników atmosferycznych, promieni UV. Dlatego też nawet zabezpieczanie zaawansowanego sprzętu, zabezpieczanie kamperów, zabezpieczanie przyczep może odbywać się dzięki naszej folii! Wystarczy tylko do nas zadzwonić!

Lotnictwo

Wbrew pozorom folia termokurczliwa pozwala zabezpieczyć nie tylko niewielkie obiekty. My udowadniamy, że zabezpieczamy również ogromne obiekty, jakim są samoloty, szybowce, helikoptery, płatowce. Dlatego też jeśli ktoś posiada własny szybowiec i interesuje go zabezpieczanie szybowców, znajdzie u nas odpowiednią usługę. Dzięki temu, nie posiadając profesjonalnego hangaru, może skutecznie ochronić swój szybowiec. Ale to nie wszystko, prywatne zabezpieczanie helikopterów i zabezpieczanie płatowców także oferujemy. Zapraszamy również do współpracy większe firmy, którym możemy zaproponować magazynowanie samolotów, magazynowanie helikopterów i magazynowanie płatowców. Oferta jest o tyle ciekawa, że nie wymaga dodatkowego miejsca, maszyny są dokładnie zabezpieczone, chronione przed czynnikami atmosferycznymi i promieniami UV. Oferta jest korzystna zarówno dla odbiorców prywatnych, jak i dla firm.

Wysyłka

Opakowanie obiektów za pomocą folii termokurczliwej sprawdzi się zarówno klientom indywidualnym, jak i firmom. Proponujemy kompleksowe zabezpieczanie przedmiotów do eksportu polskiego i zagranicznego. Z doświadczenia wiemy, że przewóz przedmiotów bywa zawodny, nierzadko nasi klienci mają do czynienia ze zniszczeniami i zarysowaniami, dlatego też proponujemy właśnie tę formę zabezpieczenia. Pakujemy również każdy rodzaj palety, jak Europalety, palety morskie skrzynio palety, palety do kontenerów, palety skrzyniowe, bądź palety realizoawne na zamówienie do specjalnego przeznaczenia.Oferujemy możliwość pakowanie nie tylko do drogi lądowej, ale również zabezpieczanie do transportu morskiego. Tam obowiązują zupełnie inne zasady i inne zagrożenia, do których również przygotujemy Państwa maszyny i obiekty. Proponowane przez nas zabezpieczanie do wysyłki morskiej odbywa się w sposób zgodny z przepisami, bezpieczny, bardzo szybko. Dzięki temu klienci mają pewność, że wszelkie transportowane przedmioty są odpowiednio chronione. Zachęcamy każdego, kto planuje taką wysyłkę do kontaktu z nami. Również przedstawicieli i właścicieli firm. Gwarantujemy szybką odpowiedź i atrakcyjne ceny

Budownictwo

Pakowanie formą termokurczliwa sprawdza się przede wszystkim w budownictwie. Procesy budowy, przechowywanie maszyn, zabezpieczanie konstrukcji budowlanych, zabezpieczanie dużych konstrukcji, to wszystko nasza domena. Solidny materiał, szybkość reakcji, wysoka skuteczność opakowania, to wszystko możemy zagwarantować. Pakowanie mostów, zabezpieczanie modułów budowlanych, zabezpieczanie maszyn budowlanych, to wszystko, o czym zazwyczaj właściciel firmy nie ma czasu pomyśleć znajduje się w zasięgu ręki! Nie ma sensu generować dodatkowych kosztów, które nierzadko wynikają właśnie z nieodpowiedniego zabezpieczenia! U nas dostępna od ręki jest folia zabezpieczająca na budynek, która skutecznie ochroni przed czynnikami zewnętrznymi, atmosferycznymi itp. Specjalizujemy się w oferowaniu zabezpieczenia dla wszystkich obiektów budowlanych, tych małych, dużych i niewymiarowych! Proponujemy zabezpieczanie konstrukcji stalowych, zabezpieczanie przęseł mostowych, zabezpieczanie maszyn budowlanych od ręki! Wystarczy tylko do nas zadzwonić i skonsultować termin i wycenę! Dla naszych klientów nie mniej ważne jest zabezpieczanie urządzeń budowlanych, ponieważ ich zniszczenie powoduje znaczne koszty dodatkowe. W późniejszym etapie decydują się na zabezpieczanie konstrukcji budowlanych i zabezpieczanie konstrukcji aluminiowych.

Zbrojeniówka

Opakowania termokurczliwe sprawdzają się również w przemyśle zbrojeniowym. Mamy na naszym koncie zabezpieczanie pojazdów wojskowych podczas ich transportu i zimowania. Ale to nie wszystko, oferujemy zabezpieczanie pojazdów opancerzonych, zabezpieczanie czołgów, zabezpieczanie sprzętu wojskowego. Jest to dość specyficzna branża, dlatego też i nasze usługi są realizowane odpowiednio. Całość realizowana jest zgodnie z zapotrzebowaniem klientów, używana folia skutecznie zabezpiecza zaawansowany sprzęt wojskowy. Tego typu usługi wymagają odpowiedniego przygotowania i są dedykowane instytucjom państwowym. Zachęcamy do kontaktu, do składania zamówień.

Komercyjne

Opisaliśmy już bardzo różnorodne wykorzystanie naszej folii termokurczliwej. Tym razem pokazujemy, że można je wykorzystywać typowo komercyjnie. Jednymi z bardziej znanych branż, jest przemysłowa i rolnicza. Oferujemy i często wykonujemy, zabezpieczanie maszyn przemysłowych i zabezpieczanie i zabezpieczanie maszyn rolniczych. Bywają różne sytuacje, nie każdy ma miejsce do bezpiecznego przechowywania maszyn, dlatego tego też zabezpieczanie folią wielkogabarytowych obiektów zawsze się sprawdza. Czy to podczas przewozu, czy podczas zimowania, zawsze opakowanie folią termiczną jest skuteczne. Ale to nie wszystko, folia sprawdzi się wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z wielkogabarytowymi obiektami. Zabezpieczanie dużych elementów, na które nie ma zwyczajnie miejsca, zabezpieczanie dużych gabarytów, pakowanie ponadnormatywnych przedmiotów, pakowanie dużych gabarytów, które bywa uciążliwe, to wszystko załatwia jedna folia! Solidna, wytrzymała, estetyczna. Wykonywane przez nas zabezpieczanie wielkogabarytowe przebiega bezpiecznie a zarazem szybko, dzięki czemu klient nie musi poświęcać nam zbyt wiele swojego cennego czasu. Co więcej, w portfolio mamy również mniej typowe zlecenia, takie jak zabezpieczanie szaf sterowniczych, zabezpieczanie elementów elektrowni wiatrowych, zabezpieczanie ładunków ponadnormatywnych i zabezpieczanie ładunków wielkogabarytowych. Jeśli interesuje Państwa zabezpieczanie konstrukcji w folię, zadzwońcie do nas od razu! Zapewniamy szybki czas realizacji!

Inne

Opisywane wcześniej zlecenia były jak najbardziej standardowe i typowe. W portfolio mamy ich o wiele więcej, szczególnie tych mniej standardowych. Folia termokurczliwa sprawdza się również w kulturze. Wbrew pozorom wszelkie zabytki, fontanny również muszą mieć stosowną ochronę, bez tego będą niszczały a przy tym narażały klientów na koszty. Dlatego też my wychodzimy z propozycją realizacji takiego zabezpieczenia, są zabezpieczanie fontann, zabezpieczanie pomników i zabezpieczanie zabytków. Swoją propozycję pakowania mamy również dla właścicieli domów, wspólnot i spółdzielni. Przede wszystkim zabezpieczanie placów zabaw na zimę, co pozwoli na wesołą zabawę w kolejnym sezonie! Stosowana przez nas folia zabezpieczająca jest skuteczna, jest wytrzymała, jest odporna na deszcz, śnieg, promienie UV. Dzięki temu skutecznie zabezpiecza każdy obiekt. Z mniej tradycyjnych zleceń, prowadziliśmy również zabezpieczanie silosów, zabezpieczanie turbin, zabezpieczanie ciężkich pras. Do zakupienia jest również folia do transportu, opakowanie termokurczliwe wielkogabarytowe, opakowanie termokurczliwe duży format. Gwarantujemy zabezpieczanie wielkogabarytowych zbiorników w super cenie. Warto zadzwonić już dziś!

Jak widzimy, możliwości zastosowania tej formy pakowania jest bardzo dużo. Nic więc dziwnego, że coraz więcej klientów, coraz więcej firm z tego korzysta. Ze swojej strony chcemy zapewnić, że wszystkie powyższe przypadki opisywaliśmy na własnym doświadczeniu. Nasi klienci nierzadko do nas wracają, pakując kolejne obiekty!

Jak to działa

Pakowanie obiektów
za pomocą folii termokurczliwej

Technologia wykorzystuje folię termokurczliwą wykonaną z żywicy polietylenowej, która pod wpływem ciepła kurczy się, dopasowując do obiektu. Stworzona w ten sposób powłoka zapewnia doskonałą ochronę przed warunkami atmosferycznymi, promieniowaniem UV.

01.
Ochrona podczas transportu
02.
Ochrona przed czynnikami zewnętrznymi
03.
Wzmocnienie spójności konstrukcji
04.
Estetyka wykonania
05.
Możliwość zamieszczenia logotypu
06.
Relatywnie niedroga opcja przechowywania
co zapakujemy?

Przykładowe
zastosowanie

Ochrona rusztowań
Ochrona rusztowań
Ochrona rusztowań
Ochrona łodzi
Ochrona łodzi
Ochrona mostów
Ochrona mostów
co o nas mówią

Opinie

„Całkiem niedawno przewoziłem dość znaczny gabarytowo przedmiot. Nie skorzystałem z usługi pakowania, ponieważ wydała mi się ona zbędna. Tymczasem podczas transportu przedmiot został uszkodzony, uszkodzony najprawdopodobniej przez drzewa, oświetlenie lub trakcje energetyczne. Niestety nie udało mi się znaleźć winowajcy, ani magazynier, ani przewoźnik, ani tym bardziej ubezpieczyciel nie poczuwał się do winy. ? Za drugim razem skorzystałem z usług pakowania i wszystko przebiegło zgodnie z planem. Jak więc państwo widzą, pakowanie folią termokurczliwą jest niezwykle opłacalne a przede wszystkim korzystne dla obu stron. Doskonała ochrona, szybkość opakowania a przy tym estetyczny wygląd, to najważniejsze atuty tego rozwiązania.”